tks tomasovia

sobota 23 wrzesień 2017

odwiedzono nas 58589

Tomasovia Tomaszów Lubelski wygrywa jeszcze jeden turniej

jaslo tks 070
Podopieczne Stanisława Kaniewskiego w każdym z kolejnych turniejów pokazują się z coraz lepszej strony. Po wygranej w zawodach u siebie, przyszedł czas na triumf w zmaganiach w Proszowicach.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Kaniewski: – Sam turniej stał na niezłym poziomie sportowym. Zagraliśmy bardzo dobre mecze. W każdym z nich walczyliśmy i pokazaliśmy charakter. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale idziemy w dobrym kierunku. Głównym celem takich zawodów jest zbudowanie formy na ligę. Śmiało mogę powiedzieć, że z każdym spotkaniem, nasz zespół się cementuje. Dziewczyny realizują założenia taktyczne trenerów i to jest najważniejsze. Kiedy się ciężko pracuje, a do tego dochodzą niezłe wyniki, to i atmosfera w drużynie jest dobra. Cała ekipa zasłużyła na wielkie brawa. Nasza rozgrywająca Marta Cichoń leczy jeszcze kontuzję, ale myślę, że wróci do nas przed startem ligi. W najbliższy weekend odpoczywamy od turniejów. 30 września pojedziemy do Mielca na ostatni sprawdzian przed ligą.

Czytaj więcej...

Tomasovia Cup dla gospodyń

play off tomasovia tarnow 2017 125

W drugi weekend września w Tomaszowie Lubelskim odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej Tomasovia Cup, w którym udział wzięły cztery zespoły, występujące na co dzień na poziomie II ligi kobiet. Najlepszą drużyną zmagań okazały się gospodynie.

KOMENTARZE TRENERÓW
Stanisław Kaniewski: – Mecze były bardzo zacięte, szczególnie w sobotę. Myślę, że nasza forma rośnie. Niepokoi mnie kontuzja rozgrywającej Marty Cichoń, która rozegrała bardzo dobre zawody. Mam nadzieję, że nie będzie to poważny uraz, który spowoduje dłuższą przerwę w grze. Jeśli chodzi o cały zespół, to idziemy do przodu. Przed nami jeszcze wiele elementów, nad którymi musimy pracować. To nie jest jeszcze czas na wygrywanie wszystkich spotkań, ale na budowę drużyny i obserwację jej.

Czytaj więcej...

Turniej piłki plażowej o puchar Burmistrza Tomaszowa

         2 września na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia” w Tomaszowie Lubelskim odbył się ostatni już tegoroczny Turniej Siatkówki Plażowej tym razem o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski, którego organizatorem było Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe „Kudłaty” wspólnie z OSiR „Tomasovia”. W turnieju, w którym udział mogły wziąć pary męskie, żeńskie oraz mixty tym razem wystąpiło 6 par reprezentujących Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Zamość, Dołhobyczów. Decyzją organizatorów turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, mecze rozgrywane były do dwóch wygranych seta do 15 punktów.

Czytaj więcej...

Pierwsze przetarcie za tomaszowiankami

pajda tomasovia 173
Zawodniczki Tomasovii Tomaszów Lubelski mają za sobą pierwsze gry kontrolne w letnim okresie przygotowawczym. Na przełomie sierpnia i września podopieczne Stanisława Kaniewskiego wystąpiły w towarzyskim turnieju w Jarosławiu. Na Podkarpaciu niebiesko-białe pokazały się z bardzo dobrej strony, zajmując drugie miejsce w imprezie.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Kaniewski: – Był to dla nas pierwszy turniej po miesięcznej pracy. Na razie jeszcze nie spoglądamy na wyniki. Chciałem głównie zobaczyć, jak wyglądają zawodniczki po ciężkich treningach, a na pewno są już zmęczone. Dziewczyny dostały dużo zaleceń, jeśli chodzi o motorykę i taktykę. Jak na ten etap, to pojawiły się fragmenty bardzo dobrej gry, złe też były, ale jest to normalne. Za tydzień w turnieju w Tomaszowie Lubelskim postaramy się unikać podobnych błędów.

Czytaj więcej...

Następne spotkanie:

Poprzednie spotkanie:

Tabela II ligi

Znajdź nas na Facebook'u