sobota 25 listopad 2017

odwiedzono nas 64944

Kolejka w cieniu skandalu w Sędziszowie Małopolskim

pzps
W grupie 4 sporo emocji budził mecz na szczycie tabeli, w którym niepokonany dotąd zespół Marby Sędziszów Małopolski podejmował SAN-Pajdę Jarosław. Mecz faktycznie przyniósł sporo emocji, niestety nie tylko sportowych. W tym miejscu chcielibyśmy skupić się wyłącznie na siatkówce, napiszemy tylko, że trener gości ukarany został czerwoną kartką a gospodarze zarzucają mu prowokacyjne zachowanie. Zespół z Jarosławia po czwartym secie przy stanie 2:2 zszedł do szatni po ataku fizycznym na jednego z członków sztabu szkoleniowego i wrócił na boisko dopiero po 20 minutach. Mecz został dokończony, a w tie-breaku 16:14 wygrała drużyna SAN-Pajdy.

Udany wyjazd na południe kraju ma za sobą drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski. W ciągu dwóch dni niebiesko-białe rozegrały dwa mecze, w których zdobyły komplet punktów. Do wygranej nad Jedynką Siewierz podopieczne Stanisława Kaniewskiego dołożyły triumf nad Płomieniem Sosnowiec.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Kaniewski: – Wczorajszy mecz kosztował nas sporo sił, więc dzisiaj musieliśmy się posiłkować całym zespołem. Muszę pochwalić wszystkie dziewczyny za determinację i walkę do końca o każdą piłkę. Nasze zawodniczki pokazały charakter. Nie będę wymieniał pojedynczo żadnych nazwisk, bo wszystkie siatkarki miały udział w zwycięstwie. Z trudnego terenu wywozimy trzy punkty.

Na trzeci weekend listopada podopieczne Stanisława Kaniewskiego miały zaplanowane aż dwa mecze. W pierwszym z nich II-ligowe siatkarki Tomasovii wygrały na wyjeździe z Jedynką Siewierz. W niedzielę niebiesko-białe zagrają w Sosnowcu.