tks tomasovia

niedziela 23 lipiec 2017

odwiedzono nas 55246

Grzegorz Pelc i Aleksander Skibicki zdobywają puchar firmy MDC w turnieju piłki plażowej

       turniej BV 100

         Po raz kolejny Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe Kudłaty było organizatorem turnieju piłki plażowej. Tym razem turniej rozgrywany na obiektach OSiR Tomasovia toczył się o puchar firmy MDC Mariusza Jarosza.
          Organizatorów jak i kibiców zaskoczyła liczba zgłoszonych zespołów gdyż było ich aż szesnaście, dodać trzeba, że nie wszystkie chętne ekipy mogły wystąpić w zawodach ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Ogólnie rozegranych zostało 30 spotkań, które dostarczyły kibicom wielu emocji.

Czytaj więcej...

Tomasovia podpisuje pierwsze kontrakty

gosiaruszel         foto:sks.mazovia.pl

            Miło nam poinformować, że kontrakt z naszym zespołem podpisała Małgorzata Ruszel. Gosia jest wychowanką UKS Łańcut. Wcześniejszymi klubami w których występowała to: UKS Jedynaka Tarnów i Mazovia Warszawa.
              Pozycja na jakiej zaprezentuje się tomaszowskim kibicom to przyjęcie. Witamy Małgorzatę w TKS Tomasovia i życzymy samych sukcesów.

Czytaj więcej...

Seniorki TKS Tomasovia poznały rywalki w boju o I ligę

         pzps

        Znamy już prawdopodobny podział na grupy w II lidze kobiet. Runda zasadnicza zacznie się 7 października, zakończyć powinna się 17 marca. Projekt podziału na grupy i terminarza musi zostać jeszcze zatwierdzony przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
         Pierwszy mecz siatkarki TKS Tomsovia zagrają u siebie z MKS II Dąbrowa Górnicza

Czytaj więcej...

Siatkarze Oldboys Tomasovia najlepsi w „VI turnieju Piłki Siatkowej Poświęconym Pamięci sierż. Pawła Korczyńskiego”

       W sobotę 18 marca 2017 roku rozegrany został w hali sportowej przy ZS Nr2 w Tomaszowie Lubelskim „VI turniej Piłki Siatkowej Poświęcony Pamięci sierż. Pawła Korczyńskiego”. W zawodach udział wzięło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy każda po 3 drużyny.
        Jednak zanim doszło do rywalizacji sportowej wszyscy uczestnicy zawodów, udali się do Parafii pw. św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim, gdzie odprawiona została msza święta w intencji sierż. Pawła Korczyńskiego. Następnie już w hali sportowej przy ZS Nr2 nastąpiło otwarcie turnieju, w którym to otwarciu obok organizatorów uczestniczyli m.in. rodzina Pawła Korczyńskiego oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim kom. Szymon Mroczek.

Czytaj więcej...

Następne spotkanie:

Poprzednie spotkanie:

Tabela II ligi

drużyna
mecze sety pkt.
1 TKS Tomasovia 0 0 - 0 0
2 UKS Szóstka Mielec 0 0 - 0 0
3 MKS SAN-Pajda Jarosław 0 0 - 0 0
4 UKS Marba Sędziszów M. 0 0 - 0 0
5 AZS UMCS Lublin 0 0 - 0 0
6 Proxima Pogoń Proszowice 0 0 - 0 0
7 UKS Jedynka Siewierz 0 0 - 0 0
8 STS Sandecja Nowy Sącz 0 0 - 0 0
9 MKS II Dąbrowa Górnicza 0 0 - 0 0
10 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0 0 - 0 0
11 APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 0 0 - 0 0

Znajdź nas na Facebook'u