tks tomasovia

środa 18 październik 2017

odwiedzono nas 61534

DSCN0769
       To już drugie zwycięstwo w przeciągu tygodnia kadetek TKS Tomasovia i drugie 3:2. Po bardzo dobrym początku, prowadzenie 2:0 w setach, podobieczne Jerzego Senejko pozwoliły dojść do głosu siatkarkom Salos Lublin. Dość nieoczekiwanie zrobiło się 2:2 i rozstrzygnąć mecz trzeba było w tie breaku. Nie przeszkadzało to w niczym mistrzyniom piątego seta z Tomaszowa do wygrania kolejnego meczu i zapewnienia sobie mistrza rundy zasadniczej. Trzeba dodać, że przeciwnik to nie byle kto, bo wicelider rozgrywek, który miał tyle samo punktów co tomaszowianki.


       W tym sezonie kadetki spisują się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że już tak zostanie do końca. W najbliższy weekend czeka je turniej finałowy w Lublinie gdzie zmierzą się z TPS Lublin, Sobieski Lublin i dzisiejszym przeciwnikiem Salosem Lublin.
       Wyróżniającymi zawodniczkami w zespole TKS Tomasovia były Wiktoria Beńko, Martyna Sielewicz oraz libero Umer Weronika.

       Czekamy na dobre wiadomości z Lublina i trzymamy kciuki za nasze kadetki.


TKS Tomasovia – Salos Lublin 3:2 (28:26, 25:17, 20:25, 21;25, 15:8)


TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski: Sielewicz M., Idzik J., Beńko W., Dzida M., Kostur G., Pizun J., libero Umer W oraz Bartoszek M., Prystupa J. i drugie libero Orluk G. trener Jerzy Senejko.

Tabela po 6 kolejkach:

miejsce drużyna mecze punkty sety
1 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 11 17:9
2 SL Salos Lublin 6 10 14:10
3 SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 6 9 15:9
4 UKS Tempo Chełm 6 6 0:18                                                                                                                                                                    I.H

 

Następne spotkanie:

Tabela II ligi

Znajdź nas na Facebook'u