tks tomasovia

niedziela 23 lipiec 2017

odwiedzono nas 55246

tarnow tomasovia 117
       Podopieczne Stanisława Kaniewskiego nie zdołały odrobić strat z pierwszego meczu fazy play-off i odpadły z dalszej rywalizacji o awans do I ligi. Siatkarki Tomasovii Tomaszów Lubelski przegrały w Tarnowie z tamtejszą Grupą Azoty PWSZ i w tym sezonie powalczą już tylko o trzecie miejsce.


KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Kaniewski: – Zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż ostatnio. Niekiedy robiliśmy za dużo błędów w pewnych ustawieniach. Na takich niuansach rywalki nam uciekały. Gospodynie przede wszystkim rzadziej się myliły. Muszę pochwalić mój zespół. Dziewczyny zagrały odważnie, głównie jeśli chodzi o zagrywkę. Sam mecz był ciekawy dla publiczności. Zdaję sobie sprawę, że mamy pewne braki, ale generalnie jestem zadowolony z tego spotkania. Co prawda przegraliśmy, ale zawodniczki pokazały siłę, charakter i serce do walki. Tym razem nie wstrzymywały ręki w ataku i broniły lepiej niż ostatnio. W tym spotkaniu miały szansę zagrać kadetki. Gabrysia Kostur przebywała na parkiecie przez cały mecz. Cieszy nas to, że w takich pojedynkach dziewczyny mogą się ogrywać. To na pewno zaprocentuje w przyszłości.

NASTĘPNY MECZ

Siatkarzom Tomasovii pozostaje rywalizacja o trzecią lokatę. Rywalem podopiecznych Stanisława Kaniewskiego będzie MKS San-Pajda Jarosław. Pierwszą konfrontację tych ekip zaplanowano na 1 kwietnia.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (25:20, 22:25, 14:25, 19:25)

Tomasovia: Gabriela Kostur, Małgorzata Hajduk, Agata Bartłomiejczyk, Aleksandra Czerniawska, Marta Cichoń, Daria Szubiak oraz Patrycja Kaniewska, Martyna Dzida, Wiktoria Beńko.

Zapraszam do galerii zdjęć z meczu: galeria zdjęć

tekst:lubsport

Następne spotkanie:

Poprzednie spotkanie:

Tabela II ligi

drużyna
mecze sety pkt.
1 TKS Tomasovia 0 0 - 0 0
2 UKS Szóstka Mielec 0 0 - 0 0
3 MKS SAN-Pajda Jarosław 0 0 - 0 0
4 UKS Marba Sędziszów M. 0 0 - 0 0
5 AZS UMCS Lublin 0 0 - 0 0
6 Proxima Pogoń Proszowice 0 0 - 0 0
7 UKS Jedynka Siewierz 0 0 - 0 0
8 STS Sandecja Nowy Sącz 0 0 - 0 0
9 MKS II Dąbrowa Górnicza 0 0 - 0 0
10 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0 0 - 0 0
11 APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 0 0 - 0 0

Znajdź nas na Facebook'u