tks tomasovia

sobota 27 maj 2017

odwiedzono nas 53224

Siatkarskie derby dla Tomasovii Tomaszów Lubelski

 DSC0831
Osłabiony AZS UMCS walczył dzielnie z Tomasovią, ale to podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego wygrały mecz obu ekip. Przyjezdne triumfowały w Lublinie 3:0

Już w pierwszej partii było widać, że mocnym punktem Tomasovii jest zagrywka. Gospodynie miały duże problemy z przyjęciem piłki. Efekt? Dominacja rywalek i ich prowadzenie 19:11. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wygraną Darii Szubiak i jej koleżanek do 19.

W drugiej części zawodów obraz gry nie uległ zmianie. Niebiesko-białe od początku kontrolowały sytuację, ale w końcówce znalazły

Czytaj więcej...

Siatkarki Tomasovii pokonały Radomkę 3:0. Jest koncentracja, nie ma problemów


Tomasovia wskoczyła na drugie miejsce, a za dwa tygodnie zagra o fotel lidera<br />
FOT. ROBERT DZIEDZIC<br />
Tomasovia wskoczyła na drugie miejsce, a za dwa tygodnie zagra o fotel lidera
FOT. ROBERT DZIEDZIC

Zawodniczki Tomasovii zrobiły, co do nich należało. Podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego pokonały Radomkę Radom 3:0 i awansowały na drugie miejsce w tabeli.
Sobotnie zawody rozpoczęły się zgodnie z planem. Pierwszego seta gospodynie wygrały do 12, a w drugim także nie miały wielkich kłopotów z rywalkami. Świetnie spisywała się Małgorzata Hajduk, która sporo ze swoich dziewięciu punktów zdobyła zagrywką. Była też okazja, żeby na parkiecie pojawiły się najmłodsze zawodniczki miejscowych.

Czytaj więcej...

Kolejna lekcja pokory dla Radomki RadomNiestety, siatkarki MKS E.Leclerc Radomki Radom znów musiały w ligowej potyczce zasmakować goryczy porażki. Podopieczne Krzysztofa Kubika w sobotę ( 5 listopada) przegrały z aspirującym do walki o awans TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Dla Radomianek to piąta porażka w rozgrywkach II ligi.

Radomianki w tym sezonie nie mają łatwego życia. Podopieczne Krzysztofa Kubika po czterech porażkach z rzędu, nadal nie potrafią zdobyć nie tylko pierwszych punktów w tym sezonie, ale przede wszystkim nawet jednego seta. Radomianki do Tomaszowa Lubelskiego jednak jechały w bojowych nastrojach, nie patrząc na mecze, które są już za nimi.

Czytaj więcej...

Tomasovia – PWSZ Tarnów 3:1, ograły lidera

Tomasovia po trzech kolejkach nadal zajmuje fotel lidera<br />
<br />
FOT. ROBERT DZIEDZIC

Kto by się tego spodziewał? Tomasovia ograła w sobotę u siebie głównego faworyta w walce o awans Jedynkę PWSZ Tarnów 3:1 i utrzymała pierwsze miejsce w tabeli.

Drużyna trenera Stanisława Kaniewskiego jako jedyna ma na koncie komplet dziewięciu punktów. Sobotnie starcie toczyło się pod dyktando gospodyń. Niebiesko-białe wygrały pierwszego seta 25:20. W drugim przestała funkcjonować zagrywka i rywalki okazały się lepsze o osiem punktów. W kolejnych rozdaniach wszystko wróciło jednak do normy. Tomasovia najpierw pokonała faworyta do 23, a w decydującym rozdaniu do 18.

Czytaj więcej...

Zagrywka kluczem do sukcesu. Tomasovia pokonuje Szóstkę Mielec.

logo

Chociaż w okresie przygotowawczym do sezonu 2015/2016 Tomasovia przegrała większość spotkań z Szóstką Mielec, to w meczu ligowym nie miała większych problemów z pokonaniem tego rywala. Dużą rolę w odniesieniu zwycięstwa odegrała skuteczna zagrywka drużyny Stanisława Kaniewskiego.

Czytaj więcej...

Znajdź nas na Facebook'u