Pierwsza w sezonie wygrana siatkarek Tomasovii

W minioną sobotę spotkanie w ramach drugiej kolejki rozegrały siatkarki II -ligowej Tomasovii, które w Sędziszowie Małopolskim zmierzyły się z tamtejszą Marbą. Po pierwszej kolejce sytuacja obu drużyn była podobna, ponieważ obie ekipy przegrały na własnych parkietach. Spotkanie nie rozpoczęło się zbyt dobrze dla tomaszowianek, które przegrały pierwszego seta do 19. To jednak nie zraziło podopiecznych trenera Stanisława Kaniewskiego, wręcz przeciwnie tylko jeszcze bardziej zmobilizowało do walki o pełną pulę punktów. Efekt? Następne trzy sety Marta Chwała i jej koleżanki rozstrzygnęły na swoją korzyść, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Fotorelacja

Kolejny mecz tomaszowianki rozegrają w sobotę 15 października o godz. 17:30 we własnej hali, a rywalem będzie MKS COPCO Imielin. Już dziś zapraszamy na ten mecz.

Marba Sędziszów Małopolski – Tomasovia 1:3 ( 25:19, 20:25, 22:25, 22:25)

Tomasovia: Wioletta Świerkosz, Natalia Honchar, Marta Chwała, Justyna Tyska, Diana Romaszko, Martyna Żurawska, Aleksandra Tabaczuk (libero). Na zmiany wchodziły: Daria Wąsik, Martyna Dzida, Martyna Staworzyńska