Tomaszowianki wskoczyły na podium

Bez straty seta siatkarki Tomasovii Tomaszów Lubelski pokonały w wyjazdowym meczu Marbę Sędziszów Małopolski. Dzięki wygranej za trzy punkty niebiesko-białe wskoczyły na trzecie miejsce w rozgrywkach grupy 4 II ligi kobiet. – Pierwszy i drugi set były dla nas ciężkie, bo popełnialiśmy wiele błędów, ale na pewno było ich mniej niż w meczu z LUK AZS UMCS Lublin. Sam wynik był na styku. Dobrze, że udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Trzecia partia była już formalnością. Marta Chwała dołożyła kilka punktów po bardzo dobrej zagrywce i odskoczyliśmy rywalkom. Z gorącego terenu przywieźliśmy trzy punkty i to jest najważniejsze, jednak mamy jeszcze wiele do zrobienia w tym sezonie – skomentował Stanisław Kaniewski.

KS Marba Sędziszów Małopolski – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3 (22:25, 25:27, 17:25)

Tomasovia: Diana Romaszko-Piwko, Małgorzata Ruszel, Patrycja Kaniewska, Joanna Beda, Gabriela Kostur, Marta Chwała, Aleksandra Tabaczuk (libero) oraz Bernadetta Nobis, Justyna Tyska, Marta Bogacka.