BKS pozyskał młodą przyjmującą

BKS Profi Credit Bielsko-Biała powoli kompletuje skład na nadchodzący sezon. Do ekipy z Beskidów dołączyła Dominika Kozyra. To 19-letnia przyjmująca, która będzie miała możliwość siatkarskiego rozwoju na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. Dominika Kozyra ma 19 lat, 187 cm wzrostu i gra na pozycji przyjmującej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczynała w TKS Tomasovii Tomaszów Lubelski. W wieku 16 lat przeniosła się do stolicy Polski, gdzie została zawodniczką ESPES Sparty Warszawa. – Wiele się tam nauczyłam. Przez dwa pierwsze sezony moimi trenerami byli Piotr Najmowicz i Adam Adamek i to właśnie dzięki nim zrobiłam spore postępy.

foto.:Sparta Warszawa

Ostatni mój sezon w Warszawie wspominam najlepiej, miałyśmy idealny zespół na Mistrzostwa Polski Juniorek jednak zabrakło nam szczęścia. Pod okiem trenerów Roberta Strzałkowskiego i Adama Adamka, dzięki grze w II lidze seniorek podniosłam swoje siatkarskie umiejętności i nabrałam doświadczenia. Gdy dostałam propozycje z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała bardzo się ucieszyłam, bo będę mogła trenować z doświadczonymi osobami i uczyć się od nich jak najwięcej. Dostałam szansę, którą zamierzam wykorzystać jak najlepiej i mam nadzieję, że razem z dziewczynami osiągniemy jak najlepszy wynik w tym sezonie – mówi nowa bielska przyjmująca.
Nową przyjmującą bialskiego klubu chwali trener BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. – Dominika to bardzo utalentowana przyjmująca, która była wyróżniającą się zawodniczką w swoim roczniku. Widać, że trenerzy Sparty Warszawa wykonali wielką pracę, bo jak na swój młody wiek Dominika posiada już wysokie umiejętności techniczne. Jestem przekonany, że jak tylko będzie ciężko pracowała, to jej talent rozwinie się jeszcze bardziej. Bardzo się cieszę, że swój pierwszy krok w Lidze Siatkówki Kobiet zrobi w Bielsku-Białej – powiedział Bartłomiej Piekarczyk.